Complete Fibre Complex with F.O.S. - 90tbl.

Komplexná zmes všetkých dôležitých typov vlákniny a prebiotických zložiek.

€12,80 / ks
Môžeme doručiť do:
22.10.2020
Skladom

Fibre Complex with F.O.S.

Komplexná zmes všetkých dôležitých typov vlákniny a prebiotických zložiek. Zmes tvorí nasledujúce zložky a účinné látky:

-Rozpustná vláknina (psylium, jablčný pektín)
-Nerozpustná vláknina (ryžové otruby)
-Kyselina alginová (Kelp - morská riasa)
-Lignany (ľanové semienko)
-Antioxidanty - tokotrienolov, gamma-orizanol, inositol (ryžové otruby)
-F.O.S. fruktooligosacharidy

Produkt je vhodný pre všetky osoby zamerané na:
 
- Komplexnú podporu tráviaceho traktu
 
Čistota produktu
 
- Všetky zložky sú 100% aktívne
- Produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
- Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
- Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
- Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
- Zložky obsiahnuté v produkte pochádzajú z plodín a rastlín od malých lokálnych producentov. Jednou z kľúčových princípov Viridian je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové ​​vzťahy. Viridian tak napĺňa svoje heslo etické vitamíny a tiež vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt.
 
 
Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:
Štandardný spôsob: 1-3 kapsule priebežne počas dňa, s jedlom, zapite dostatočne vodou.
Intenzívna kúra: 3 x denne 3 kapsule, s jedlom, zapite dostatočne vodou. Dĺžka intenzívne kúry je 10 dní = 1 balenie. Následne odporúčame dávkovať ďalšie balenie štandardným spôsobom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Ak užívate lieky na predpis, pred konzumáciou sa najskôr poraďte so svojím lekárom.
 

Zloženie: v 1 kapsule: ľanové semienko (kvalita BIO) 140 mg, psyllium šupky 140 mg, obal kapsule (hydroxypropyl methyl celulóza) 100 mg, jablčný pektín 35 mg, Kelp 30 mg, ryžové otruby 30 mg, fruktooligosacharidy (FOS) 25 mg .
 

Doplnok stravy.

Meno značky: Viridian
Kategória: Doplnky výživy