Opti Omega-3 Pomaranč - 200ml

Tip
1414 opti omega 3 orange

Prémiový rybí olej bez zápachu, s príchuťou pomaranča, a s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín. Absolútne nulový rybí zápach vďaka špeciálnej filtrácií. Chuť prírodného pomaranča. Objem 200ml.

€11,95 / ks
Môžeme doručiť do:
28.10.2020
Skladom

Prémiový rybí olej bez zápachu a s príchuťou pomaranča s vysokým obsahom OMEGA-3 mastných kyselín

Je dlhodobo známe, že rybí olej účinne podporuje obehovú sústavu, pôsobí proti vysokému krvnému tlaku a je celkovou prevenciou pred vznikom srdcových ochorení. Jedná sa o prírodne najbohatší zdroj esenciálnych omega-3 mastných kyselín EPA a DHA, ktorým sú práve tieto unikátne účinky na zdravie prisudzované. Rybie tuky si v minulosti zaslúžili pozornosť vedcov vďaka Eskymákom, ktorí majú v strave vysoké množstvo kyselín EPA a DHA a súčasne netrpia žiadnymi obvyklými civilizačnými chorobami ako je mozgová mŕtvica, srdcový infarkt alebo diabetes 2. typu.

V súčasnosti je na trhu mnoho výrobcov rybieho tuku v želatínových tobolkách. Pri kúpe venujte pozornosť predovšetkým čistému obsahu kyselín EPA a DHA, pretože kvôli týmto kyselinám si rybí tuk kupujete. OPTI OMEGA-3 ORANGE obsahuje 3 gramy čistých EPA a DHA v jednej polievkovej lyžici, čo je 6 - 10 obvyklých želatínových kapsúl za neporovnateľne nižšiu cenu. Investujte do omega-3 a nie do umelých želatínových toboliek!

Pôvod rybieho oleja

Rybí olej pochádza z čeľade rýb Engraulidae, Carangidae, Clupeidae, Osmeridae, Scombridae a Ammodytidae. Typickými zástupcami tejto čeľade sú napr. sardinky, makrely alebo ančovičky. Ryby pochádzajú z oblasti Severnej Afriky alebo Južnej Ameriky. Olej je šetrne spracovávaný na Islande.

Výživové hodnoty: Obsah v 100g

Energetická hodnota 3750 Kj
Sacharidy 0 g
Bielkoviny 0 g
Tuky 100 g
Nasýtené mastné kyseliny 25 - 28 g
Mononenasýtené mastné kyseliny 22 - 25 g
Polynenasýtené mastné kyseliny 48 - 51 g
Celkový obsah omega-3 mastných kyselín 38 - 41 g
Kyselina eikosapentaenová (EPA) 18 - 19,5 g
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 11,8 - 13,1 g

 

 

 

 

 

 

 

Odporúčané dávkovanie:
½ až 1 polievková lyžica (5 - 10g oleja) 1-krát denne najlepšie po jedle. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Upozornenie:
Doplnok stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Udržujte pri teplotách do 15 °C najlepšie v chladničke. Nepoužívajte na varenie a vyprážanie. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov. Chráňte pred svetlom. Uchovajte mimo dosahu detí. Po každom použití fľaštičku dobre uzatvorte.

Minimálna trvanlivosť 2 roky od dátumu uvedeného na obale. Výrobok bol podrobený nasledujúcim analýzam: duálna kontrola zatuchnutosti (obsah peroxidov, hodnota kyslosti), stanovanie obsahu ťažkých kovov (ortuť, olovo, kadmium, arzén) a dioxínov a PCB podobných látok (PCB). Výsledky analýzy sú k nahliadnutiu u výrobcu.