Performance Protein - 1000g

Značka: Votamax
€39,95 / ks

Zvoľte variant

Úplne prelomová kombinácia vysoko kvalitného natívneho srvátkového proteínu s hydrolyzovaným kolagénom, kolostrom a kokosovým olejom. Svojim zložením a čistotou je úplným unikátom. Môžete si byť istí, že kombinácia látok v jednom produkte v takej kvalite neexistuje. Nie je určený len k ľahkému doplneniu kvalitného zdroja bielkovín. Performance Proteín je komplexným riešením pre regeneráciu, črevo a imunitu. Aj napriek tomu, že je dochutený len prírodným sladidlom stévie, vyniká skvelou chuťou i vôňou. Navyše neobsahuje žiadne balastné látky, ani lepok.

Detailné informácie

Príchuť: Čokoláda
Na dotaz
€39,95 / ks
Príchuť: Vanilka
Na dotaz
€39,95 / ks

Podrobný popis

Performance Proteín: Nekompromisné riešenie pre regeneráciu, črevo a imunitu

Dlhé roky testovania proteínových produktov, neustále učenie sa novým informáciám z najaktuálnejších štúdií a nespokojnosť s tým, čo trh ponúka, priviedlo vývojárov k myšlienke navrhnúť svoj vlastný proteín: PERFORMANCE PROTEIN. Proteín, ktorý sa svojím unikátnym zložením a čistotou nedá porovnať so žiadnym iným produktom na trhu. Proteín, ktorý nesie prívlastok PERFORMANCE, pretože vám pomôže dosahovať lepšie výsledky nielen v posilňovni, ale predovšetkým v celkovom zdraví, teda v živote.

Toto nie je len ďalší kvalitný proteín

Na zložení produktu sa pracovalo dlhé mesiace a nie je určený len na doplnenie vysoko kvalitného a bio dostupného zdroje bielkovín. Bol vyvinutý aj pre potreby jedincov zameraných nielen na:

  • Zdravý stav črevnej steny a mikroflóry.
  • Bezproblémové trávenie.
  • Stav kĺbových väzov a úponov.
  • Imunitu.
  • Podporu svalovej hmoty a regenerácia.

Sú použité len tie najkvalitnejšie ingrediencie

Performance Proteín nie je len ďalší proteín. Môžete si byť istí, že kombinácia látok v jednom produkte v takej kvalite neexistuje. Celý produkt sme navrhovali nielen pre doplnenie kvalitného zdroja bielkovín, ale aj ako nástroj na regeneráciu spojivových tkanív, obnovenie črevnej bariéry cez ktorú sa do nášho organizmu môžu uvoľňovať toxíny a tiež pre stimuláciu imunity.

Pomer cena výkon

V jednej 35g dávke nájdete:

  • 22g najkvalitnejšej formy proteínu: Natívna srvátka. Technológia výroby a kvalita suroviny z nej robí "monopol" medzi proteínmi.
  • 9g vysoko kvalitného hydrolyzovaného kolagénu. (Kvalitný kolagén spoznáte podľa toho, že nezapácha a nepení.)
  • 0,8g kolostra štandardizovaného na 40% imunoglobulínu. (Standard býva 30% imunoglobulínu)
  • 0,35 g kokosového oleja.
  • 2,6 g ozajstného kakaa (príchuť čokoláda) / 2,6 g inulínu z koreňa čakanky - prebiotikum (príchuť vanilka)

Tím BrainMax a Performance Training: "Nechceme robiť lacné produkty. Chceme robiť produkty, ktoré majú zmysel."

srovnani-protein3

Natívny proteín - 21,7 g
Natívny proteín je najčistejšie dostupnou formou srvátky na trhu. Oproti bežnej srvátke je získavaný z čerstvého mlieka za studena tak, aby nedošlo k znehodnoteniu krehkých peptidov. Vďaka tomu si zachováva vysokú stráviteľnosť, bio dostupnosť (vstrebateľnosť a využiteľnosť bielkovín). Naviac, natívny proteín obsahuje prirodzene vyššiu koncentráciu imunoglobulínov a laktoferínu, ktoré stimulujú imunitný systém.

Hydrolyzovaný Kolagén - 9,1 g
Kolagén v našom tele zaisťuje pružnosť a pevnosť spojivových tkanív: kostí, väzov, šliach, chrupaviek, kože a vlasov. Kolagén je najpočetnejším proteínom v tele, avšak s vekom jeho produkcia klesá. Performance Protein obsahuje 9,1 g kolagénu na dávku, čo ocenia nielen športovci.

Kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínov - 0,77 g
Kolostrum je prvá tekutina materskej mliečnej žľazy, niekedy tiež nazývaná prvým mliekom. Matky cicavcov ju produkujú v prvých dňoch od pôrodu a slúži na to, aby mláďa získalo v prvých dňoch do života silnú imunitu pre prežitie. V kravskom kolostre sa nachádza 30x - 40x vyššia koncentrácia imunitných látok ako v ľudskom tele. Sú to predovšetkým imunoglobulíny, laktoferín, vitamíny a minerály v najviac bio dostupnej forme a v neposlednom rade rastové faktory. Kolostrum stimuluje imunitný systém, vyživuje a zosilňuje črevnú bariéru, ktorá je hradbou brániacou vstupu patogénov do tela.

Kokosový olej - 0,35 g
Kokosový olej je zdrojom zdraviu prospešných MCT tukov a spoločne s kolostrom, kolagénom a natívnou srvátkou majú pozitívny vplyv na črevo, ktoré je centrom nášho zdravia.

Kakao - 2,59 g - iba príchuť čokoláda
Pridaním pravého kakaa do zloženia je príchuť Performance proteínu ozajstná a nezameniteľná. Vďaka, čomu si budete jeho jedinečnú chuť a vôňu užívať s každou ďalšou dávkou.

Inulín - 2,59 g - iba príchuť vanilka

K dosladeniu bol použitý inulín z koreňa čakanky, ktorý v hrubom čreve funguje ako zdroj živín pre priateľské baktérie.

Ďalšie prísady: Guarová guma a Stévia
Cieľom producentov bolo vytvoriť čistý a unikátny produkt, ktorý by pôsobil blahodárne na naše črevo, skrátka a jednoducho: Bol by mikrobiom friendly ("priateľský" pre náš črevný mikrobiom). A preto sa nemohli použiť žiadne syntetické sladidlá alebo balastné látky, ktoré sa pridávajú pre lepšiu farbu, konzistenciu či trvanlivosť. Rozhodli sa použiť guarovú gumu - prírodnú vlákninu, ktorá vyživuje našu črevnú mikroflóru. A k tomu všetko dosladiť prírodným sladidlom Stévia.

 

Výživové údaje Na 100g 1 dávka = 35g
Energia (kcal) 387 g 135,45 g
Bielkoviny 75 g 26,25 g
Sacharidy 5 g 1,75 g
z toho cukry 4 g 1,4 g
Tuky 5 g 1,75 g
z toho nasýtené tuky 4 g 1,4 g
Vláknina 2 g 0,7 g
Soľ 1,5 g 0,52 g

          

 

 

 

 

 

 

Podiel jednotlivých látok
Natívny srvátkový koncentrát 62 g 21,7 g
Kolagén 26 g 9,1 g
Kakao (príchuť čokoláda) 7,4 g 2,59 g
Inulín (príchuť vanilka) 7,4 g 2,59 g
Kolostrum (40% imunoglobulínu) 2,2 g 0,77 g
Kokosový olej 1 g 0,35 g

 

Podiel minerálov
Vápnik 250 mg 86 mg
Sodík 700 mg 240 mg
Horčík 17 mg 5,95 mg
Draslík 800 mg 280 mg

 

Profil esenciálnych aminokyselín
Leucín 12,9 g 4,51 g
Izoleucín 5,7 g 1,99 g
Valín 5,3 g 1,86 g
Lyzín 10,7 g 3,75 g
Methionín 2,4 g 0,84 g
Phenylalanín 3,9 g 1,37 g
Threonín 5,4 g 1,89 g
Tryptofán 2,1 g 0,74 g

 

Podiel semiesenciálnych aminokyselín
Arginín 3,1 g 1,09 g
Cystín 2,8 g 0,98 g
Kyselina Glutámová 18,3 g 6,41 g
Histidín 2,2 g 0,77 g
Prolín 5,1 g 1,53 g
Tyrozín 3,7 g 1,3 g

 

Podiel neesenciálnych aminokyselín
Alanín 5,1 g 1,78 g
Kyselina Asparágová 11,8 g 4,13 g
Glycín 1,9 g 0,66 g
Serín 4,7 g 1,65 g

 

Zloženie

Natívny srvátkový koncentrát (62%), hovädzí kolagén (26%), kakao (príchuť čokoláda), inulín (príchuť vanilka), kolostrum štandardizované na 40% imunoglobulínu, kokosový olej, guarová guma (prírodná vláknina), sladidlo (steviol glykozidy).

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 odmerku (cca 35 g) s 200 ml vody v shakeri alebo mixéri. Pre krémovejšiu alebo intenzívnejšiu chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody. Konzumujte 1 až 2 odmerky denne. Súčasťou balenia je aj odmerka. Biele hrudky, ktoré sú v čokoládovej verzií proteínu vidieť, nie sú kolagén, ale kolostrum.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti alebo mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nenahrádza pevnú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie:

Pri izbovej teplote, na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Po otvorení a použití vždy dôkladne zaskrutkujte viečko. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti.

Vyrábané v Českej republike pre firmu Votamax s.r.o.