O nás

logo_v1_color_white-bg_1000x500px

YourGoal.sk

E-shop YourGoal.sk (Váš Cieľ) vznikol s cieľom priniesť Vám na jedno miesto produkty z rôznych oblastí, ktoré Vám pomôžu a uľahčia cestu za zdravším a kvalitnejším životom, ale aj tréningovým či pracovným výkonom.

Naše hlavné priority sú:

  • prozákaznícky prístup (férovosť a slušnosť)
  • kvalita nad kvantitu (nenájdete u nás desiatky variant zložením priemerných doplnkov výživy a ďalších produktov)
  • individuálny prístup a odborné poradenstvo (výber produktov presne podľa vašich potrieb a cieľov)
  • myslíme nie len na výkon, ale aj na zdravie (kladieme dôraz na čistotu a nezávadnosť použitých surovín, a na čo najvyšší podiel prírodných zložiek)
  • ekologický prístup (obalové materiály sa snažíme využívať čo najšetrnejším spôsobom)
  • podpora menších dodávateľov (neustále hľadáme ľudí, ktorí robia svoju prácu poctivo, kvalitne a so srdcom)

 

Zakladateľ a majiteľ e-shopu YourGoal.sk

"Už od malička som si nevedel predstaviť deň bez pohybu, čo je dôvod prečo od piatich rokov až dodnes hrám aktívne ľadový hokej. Cez letné prípravy na sezónu sa u mňa stále viac a viac prehlboval vzťah k posilňovaniu. Postupne popri štúdiu na vysokej škole (vyštudoval som ekonomiku a manažment v drevospracujúcom priemysle) som sa začal zaujímať o stravu, doplnky výživy a celkovo životný štýl. Trvalo mi niekoľko rokov vzdelávania sa a hľadania správnych zdrojov informácií, kým som prišiel na to, že pri strave, tréningu a suplementoch platí, že viac neznamená vždy lepšie. Prešiel som si nekvalitnými proteínmi, gainermi, rôznymi pred a po tréningovými doplnkami, až som zistil, že toto nie je cesta. Začal som sa sústrediť na stravu, základné a kvalitné doplnky výživy, a tréning vhodný pre mňa (áno, aj ja som si prešiel napodobňovaním tréningov známych kulturistov)."

"Momentálne poskytujem osobné tréningy v menšej súkromnej posilňovni, a naďalej sa venujem hokeju (už iba poloprofesionálne). Vždy som mal problém nájsť na jednej stránke všetky produkty, ktoré patria k zdravému a aktívnemu životnému štýlu, a spĺňajú požadovanú kvalitu. Či už pre seba, alebo pre mojich klientov. Bol som nútený hľadať a objednávať z rôznych zdrojov, a neustále kontrolovať etikety. Preto som začal uvažovať o e-shope, ktorý by výrazne pomohol všetkým z Vás. A po niekoľkých mesiacoch práce Vás môžem s radosťou privítať na stránke YourGoal.sk. Pevne verím, že vytvoríme komunitu ľudí, ktorí rozmýšľajú rovnako, a záleží im na svojom zdraví."

Ak ste sa dostali až na koniec, chcem Vám poďakovať za čas, ktorý ste venovali môjmu príbehu. Dúfam, že som Vám aspoň sčasti priblížil smer a filozofiu, ktorým chcem aby sa uberal e-shop. Chcel by som priniesť viac priateľský (osobnejší) prístup vo vzťahu k Vám, zákazníkom. Možno ubrať čosi z komercie, marketingu, a pridať viac rozumu, slušnosti a férovosti.

   

  Michal Šagát, Ing.