Zlaté zrnko

Webová stránka značky: Zlaté zrnko

Káva Zlaté Zrnko

Zlaté Zrnko znamená to najlepšie z kávového sveta, sú to kávové poklady, ktoré Vám chceme sprostredkovať. V našej pražiarni pražíme kávy s pôvodom od farmárov ako aj kávové zmesi namiešané podľa chutí zákazníkov. Nakupujeme iba tie najlepšie kávy, čiže najdrahšie z každej krajiny, lebo vieme, že za ne dostali farmári zaplatené najviac, nakoľko sa im podarilo dopestovať výnimočnú úrodu. Kávové zmesi sú miešané z 6 až 9 káv tak, aby sa v každom období roku dosiahla rovnaká chuť. Na viaceré zmesi máme exkluzivitu a vybrali sme tie, ktoré sú obľúbené po celom svete, nakoľko aj naši zákazníci si ich vybrali.

Ocenenia Great Taste

V roku 2018 sme ako prvá slovenská pražiareň získali prestížne ocenenie dvoch hviezd v Great Taste Award v Londýne s kávou s pôvodom Etiópia “Víťazná” a zároveň naše najpopulárnejšie kávové zmesi Emília a Rómeo získali 1 hviezdu.

V roku 2019 získala ocenenie dvoch hviezd naša najobľúbenejšia káva s pôvodom Cuba a 1 hviezdu získali kávové zmesi Mária a Oliver a kávy s pôvodom BrazíliaKolumbia “Víťazná”Costa Rica a Etiópia uspela tento krát v kategórii filtrovanej kávy.

V roku 2019 sme sa tak stali najoceňovanejšou slovenskou pražiarňou kávy s 9 ocenenými kávami v kategórii espresso a ako prví máme ocenenie aj v kategórii filtrovanej kávy.

Ocenenie Great Taste Awards získavajú iba najlepšie potraviny na svete. Potraviny hodnotia gastro odborníci, ktorí sa musia na ocenení zhodnúť a každému produktu dávajú pre výrobcu veľmi užitočnú recenziu.

 

Káva - SMRŤÁK (zmes robusty) - 200g (zrnková)
€5,95 / ks
 
Detail
Skladom
Tip
Zlaté zrnko - BRAZÍLIA "Lahodná" - 200g (zrnková)
€6,95 / ks
 
Detail
Skladom
Zlaté zrnko - CUBA "Horkastá" - 200g (zrnková)
€7,95 / ks
 
Detail
Skladom
Tip
Zlaté zrnko - EL SALVADOR "Medový" - 200g (zrnková)
€7,95 / ks
 
Detail
Skladom
Zlaté zrnko - ETIÓPIA "Ovocná" - 200g (zrnková)
Víťaz 2 hviezd na Great Taste Awards 2018. Etiópia to sú tradičné antické etiópske odrody, ktoré rastú pod ensetovými stromami vo výške 2000 m.n.m v oblasti Gedeo v Etiópii. Zber prebieha od októbra, zrno s pergamenovou dužinou sa suší na zdvihnutých afrických posteliach a potom sa lúpe. Káva pripravená v espresse je veľmi dobre štruktúrovaná so silným telom a príjemnou kyslosťou. Jej sladkosť pripomína zrelý melón s broskyňou a dochuť má zaujímavé náznaky ibišteka.
€7,95 / ks
 
Skladom
Zlaté zrnko - KOLUMBIA "Dôstojná" - 200g (zrnková)
€7,95 / ks
 
Detail
Skladom
6 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom